Voľné pracovné pozície

Právnik

RVR hľadá špecialistu do právneho tímu

Pracovná náplň:

  • právna agenda dohľadu nad elektronickými médiami

- vedenie agendy udeľovania, zmien a odnímania licencií a registrácií
- administratívne vedenie správnych konaní
- príprava materiálov na rokovanie RVR
- príprava právnych analýz pre RVR
- príprava podkladov pre rozhodnutia v správnom konaní
- vypracovávanie rozhodnutí RVR

  • právna agenda Kancelárie RVR

- monitoring návrhov všeobecne záväzných právnych predpisov a ich
pripomienkovanie v legislatívnom procese
- príprava interných predpisov RVR
- príprava vyjadrení RVR k odborným otázkam a koncepciám rozvoja
audiovizuálnych mediálnych služieb v SR

  • zastupovanie RVR pred súdmi SR

- príprava podkladov v súdnych konaniach
- vykonávanie úkonov v súdnych konaniach
- zastupovanie RVR v súdnych konaniach (Okresné súdy, Krajské súdy, Najvyšší
súd SR)

  • zastupovanie RVR v medzinárodných organizáciách a inštitúciách

- zastupovanie RVR v medzinárodných združeniach regulátorov (CERF, EPRA,
ERGA)
- zastupovanie RVR pred inštitúciami EU

  • aktívna spolupráca s európskymi regulátormi
  • aktívna spolupráca s inštitúciami EU

Požiadavky pre uchádzačov:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore právo
  • aktívna znalosť anglického jazyka (C1)
  • ďalší cudzí jazyk výhodou
  • všeobecný prehľad v oblasti práva
  • znalosť správneho práva a správneho súdnictva
  • prehľad v mediálnej oblasti
  • práca s MS Office
  • komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup
  • samostatnosť, flexibilita a kreatívnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • zvládnutý time-management a self-management
  • vysoké pracovné nasadenie

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Celková mzda – 1000 €

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31. 8. 2019.

Ak máte záujem doplniť právny tím RVR, pošlite nám svoje CV, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov na adresu plo@rvr.sk.